Revive-klinika

Revive-logo

Zadzwoń +48 889 889 488

Nasz Zespół

ANGELIKA MIKOŁAJCZUK

Angelika Mikołajczuk

Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie na kierunku Kosmetologia. Posiadam liczne kursy dotyczące mezoterapii igłowej i mikroigłowej. Ukończyłam też studia podyplomowe na kierunku trychologia. Jestem dumnym posiadaczem numeru 38 w rejestrze licencjonowanych trychologów, co świadczy o mojej wiedzy i zaangażowaniu w tę dziedzinę. Ciągle poszerzam swoją wiedzę i kwalifikacje, ponieważ trychologia to dziedzina, która ciągle się poszerza. Moim priorytetem jest pomoc klientom, którzy przychodzą do mnie ze swoimi problemami skórnymi. Największą satysfakcję dają mi efekty i zadowolenie klientów, którzy do mnie wracają i doceniają wysoką jakość zabiegów w
REVIVE Klinika Trychologii i Podologii.

Moją pasją są podróże i książki. Zakres moich zabiegów: konsultacje i zabiegi trychologiczne, mikropigmentacja skóry głowy i zarostu, systemy włosowe, kosmetologia estetyczna,  zabiegi na twarz i ciało.

KATARZYNA JARZĘBSKA

Katarzyna Jarzębska-Soćko

Z wykształcenia jestem kosmetyczką – podologiem. Ukończyłam liczne kursy z zakresu kosmetologii, podologii oraz stylizacji paznokci dłoni i stóp.

Podologia to moja pasja. Jestem tu po to, żeby pomóc w rozwiązywaniu Waszych problemów: modzele, brodawki, odciski, pękające pięty, wrastające paznokcie, onycholiza i inne problemy stóp i dłoni. Jestem estetką i staram się aby wszystkie stylizacje paznokci były idealne oraz oryginalne. Lubię aktywnie spędzać czas, a w wolnych chwilach lubię malować wzory na paznokciach.

W REVIVE Klinika, zajmuję się usługami podologicznymi, stylizacją paznokci oraz laminacją rzęs.